to sa nasze

Usługi IT

*

Naprawy komputerów i SmartPhonów

Zajmujemy się budową oraz naprawą komputerów w naszym serwisie IT, zarówno stacjonarnych jak i laptopów większości marek dostępnych na rynku. 

Naprawiamy także, o ile to możliwe ze względu na dostępność części SmartPhony i tablety wiodących producentów na rynku.

*

Wdrażanie I Utrzymanie Oprogramowania

Nasz firma w razie potrzeby proponuje, dostarcza, a potem wdraża i serwisuje oprogramowanie związane z wieloma aspektami działalności firm i osób prywatnych. 

Wdrażamy oraz dopasowywujemy również rozwiązania typu Open Source w zależności od potrzeb klienta.

Zapytaj nas jakie rozwiązania mogą pomóc Ci w twoim biznesie lub nawet hobby.

pexels-markus-spiske-1089440
*

Sieci komputerowe - przewodowe oraz bezprzewodowe, projektowanie i utrzymanie systemów Inteligentnego Domu, IoT oraz systemów dostępu

Budujemy oraz serwisujemy sieci lokalne zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe, systemy dostępu oraz Inteligentnego Domu i IoT.

Sieci przewodowe: Cat 5e, 6 i 7 oparte na skrętce lub rozwiązania światłowodowe.

Sieci bezprzewodowe: WiFi 2,4 oraz 5 GHz LAN oraz „krótszy” WAN, Bluetooth i Radio. 

Instalujemy według potrzeby całą infrastrukturę lub naprawiamy zastaną dla potrzeb prawidłowego oraz sprawnego funkcjonowania sieci i systemów w domu u klienta lub w siedzibie lub lokalu firmy.

 

pexels-brett-sayles-2881232
*

Monitoring systemów IT, CCTV oraz TV i AV

Korzystając z rozwiązań różnego rodzaju, możemy zaproponować Państwu efektywny monitoring zasobów IT, a w szczególności wideo monitoring IP, monitoring zasobów komputerowych oraz sieci i urządzeń. Ponadto oferujemy wiele innych aspektów ułatwiających nadzorowanie i zabezpieczenia przeróżnych systemów teleinformatycznych.

Oferujemy również instalacje i obsługę TV analogowej i cyfrowej oraz multimediów i systemów AV.

*

Systemy Backup'u i szyfrowania danych

Proponujemy wdrożenie polityki backup’u i szyfrowania danych w domu lub firmie, począwszy od wstępnej rozmowy co do potrzeb użytkowników lub wymagań systemów informatycznych, aż do wdrożenia rozwiązania gotowego do pracy 24/7 zabezpieczając Państwa dane, konfiguracje, archiwa i inne.

*

Sprzedaż komputerów, laptopów, urządzeń mobilnych, Serwerów, urządzeń sieciowych oraz sprzętu elektronicznego

Zajmujemy się budową oraz sprzedażą komputerów stacjonarnych, laptopów oraz serwerów. Dostarczamy również rozwiązań mobilnych oraz sieciowych co się wiąże ze sprzedażą sprzętu wielu uznanych firm na rynku.

Wciąż staramy się poszerzać ofertę o nowości rynkowe, także możemy zapewnić dostęp do najnowszych oraz najlepszych technologii.

tarn-nguyen-XlEafYGDvV0-unsplash
*

Sprzedaż oprogramowania

Aby zapewnić jak najlepszą usługę oferujemy również w sprzedaży oprogramowanie wielu dostawców oraz pośredniczymy w zakupie oprogramowania specjalistycznego i wdrażamy je u Państwa według zaleceń i potrzeb.

pexels-canva-studio-3194519
Więcej usług IT

Nasze umiejętności i Wasze pomysły